سيستم استخدام بازاریاب

با اشاره به این نکته که همه میخواهند گواهینامه بگیرند و همه باید آزمون آیین نامه را با موفقیت پاس کنند، دلیل علاقه مندی بازاریابان به همکاری با تک آزمون را تشریح میکنیم.

بازار یاب از دید تک آزمون کیست؟
بازاریاب شخصی است که با درک سود سرشاری که از همکاری با تک آزمون نصیبش میشود قصد دارد تا از توانایی خود در معرفی نرم افزار تک آزمون در آموزشگاه های راهنمایی و رانندگی ، 80% از سود هر خرید نرم افزار توسط هنرجویان آن آموزشگاه را به دست آورد.قیمت خرید هرچه باشد تنها 20% سهم وبسایت است و بقیه به طور کامل با بازاریاب در پایان هر ماه خورشیدی ،تسویه میشود. سیستم تک آزمون، بازاریابان خود را انتخاب نمیکند ، بلکه این بازاریابان و افراد نوعی هستند که خودشان را به استخدام تک آزمون در می آورند.هر کسی میتواند برای تک آزمون بازاریابی کند و درآمد کسب کند.حتی خود شما که ممکن است از روی تصمیم و یا از روی کنجکاوی ، این متن را مطالعه می فرمایید.

دلایل علاقه مندی بازاریاب
اگر تمایل دارید تا به عنوان بازاریاب در تک آزمون نقش داشته باشید و بابت تلاش خود ، از درامد تک آزمون ، سود ببرید ، دعوت میکنیم تا این صفحه را بدقت مطالعه فرمایید.
وبسایت تک آزمون تنها وبسایت تخصصی و تک محصول در مورد نرم افزار آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی در ایران است و در همین راستا موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیک شده است. بنابراین کاربران پس از جستجو و تحقیق براحتی محصول ما را دانلود و فعال می نمایند. کیفیت نرم افزار تک آزمون و سوالات بکار رفته در آن دلیل اصلی انتخاب هنرجویان میباشد که روز به روز با دریاف سوالات از خود هنرجویان ، کاملتر میشود.
نکته دیگر اینکه تنها از طریق سایت گوگل ، حدود 300 تا 1200 نفر در هر 24 ساعت ، بازدیدکننده به سمت وبسایت تک آزمون ، سرازیر میشود. و در هر آموزشگاه ماهانه به طور میانگین حدود 100 نفر هنرجو ثبت نام میکند. خودتان حدس بزنید اگر تنها 30 نفر از هر 100 نفر هنرجویی که توسط شما در آن آموزشگاه مورد برنامه ریزی شما، از طریق کد بازاریابی شما ، دست به خرید بزنند چه درآمد جالبی برای شما در آن نهفته است.هر بازاریاب دارای کد اختصاصی 5 رقمی و یک کنترل پنل ویژه حسابداری خودش میباشد که میتواند بطور روزانه آن را چک کند و از میزانم فروش خود اطمینان حاصل نماید. خلاصه ی روش کار بازاریاب که در فایل بازاریابی به طور دقیق توضیح داده شده است ، این است که با حمایت وبسایت تک آزمون، یک پوستر تبلیغاتی را درون آموزشگاه رانندگی نصب میکندو هنرجویانی که آن را مشاهده میکنند ، برای کسب تخفیف 70درصدی مجبورند تا هنگام خرید نرم افزار از طریق اینترنت ، کد بازاریاب را درون وبسایت وارد کنند. اکنون هم خریدار سود میکند و هم بازریاب و هم وبسایت تک آزمون. با استفاده از همین کد بازاریاب که پس از زمان ثبت نام بازاریاب ، به ایشان اختصاص میابد ، کلیه ی خرید ها تفکیک میشوند و سود بازاریاب کاملا شفاف در بانک اطلاعاتی تک آزمون موجود میباشد . و خود بازاریاب بدوون محدودیت زمانی میتواند آن را چک کند.توضیحات بیشتر در داکیومنت ویژه پرزنت قرار داده شده است.

دستور العمل بازاریابی
1) پوستر تبلیغاتی تک آزمون را از اینجا دانلود و سپس چاپ نمایید
2) فایل نظرسنجی از رئیس آموزشگاه را از اینجا دانلود و سپس چاپ نمایید
3) یک لبتاب مجهز به سیستم عامل ویندوز(نسخه ی ویندوز مهم نیست)
یا موبایل مجهز به اندروید
یا یک تبلت مجهز به اندروید را انتخاب نمایید را فراهم نمایید
یک نسخه از نرم افزار تک آزمون را بر روی دستگاه مورد نظر خود نصب نمایید.
4) دستورالعمل لازم برای نحوه پرزنت نرم افزار در آموزشگاه ونصب پوستر تبلیغاتی را از اینجا دانلود نمایید و آن را بدقت مطالعه نمایید
5) انتخاب آموزشگاه های رانندگی مورد هدف شما(سلیقه ایست و به عهده ی خود شما)


در صورت بروز هرگونه سوال میتوانید از طریق تلفن تماس 09357710096 و یا ایمیل info@takazmoon.com با ما در میان بگزارید

تماس با ما

پشتیبانی ویندوز

09357710096 [windows@takazmoon.com]

به تقاضاهایی که از طریق واتساپ و وایبر و اسکایپ و پبامک دریافت شوند ، رسیدگی نمیشود

فرصت های شغلی

استخدام بازاریاب

خرید سوال


تمام حقوق برای شرکت برنامه نویسان پیشرو فارس محفوظ است