سيستم خريد و جمع آوري سوالات آيين نامه راهنمايي و رانندگي ايران از شما


بله ، ما سوالات آیین نامه را از شما خریداریمهمانطور كه ميدانيد نرم افزار تك آزمون از مجموعه سوالات كتاب آيين نامه راهنمايي و رانندگي ساخته شده است. بنابراين تمام اعتبار خود را مديون كيفيت سوالات خود ميداند.بنابراين تصميم گرفته ايم تا از طريق جمع آوري ديگر سوالاتي كه هنوز توسط گروه تك آزمون طراحي نشده است، بانك اطلاعاتي خود را بزرگتر كرده تا در نتيجه آزمون هاي متنوع تري براي هنرجويان طراحي كنيم.بهترين تصميم جهت براورده كردن اين هدف ، سهيم كردن خود هنرجويان در جمع آوري سوالات ميباشد.اين صفحه به هنرجويان نشان ميدهد كه چگونه سوالاتي را كه طراحي كرده اند ،از طريق يك فايل word ساده به وبسايت تك آزمون انتقال دهند و در عوض بابت تلاش خود سود دريافت كنند.

وبسایت تک آزمون بابت ارسال هر سوال، ده هزارتومان میپردازد . بنابراین خواهشمندیم قبل از ارسال سوالات خود ، نکات و پرسشهای متداول زیر را در نظر بگیرید:


سوال: از کجا بدانم شما سوالاتی که من تلاش کردم و طراحی نمودم را حتما در نرم افزار وارد میکنید؟
جواب: بسیار واضح است زیرا متن سوال شما در نسخه جدید نرم افزار قابل مشاهده است


سوال: از کجا بدانم شما سوالاتی که من تلاش کردم و طراحی نمودم را به نام خودتان در نرم افزار وارد میکنید؟
جواب: قبل از ارسال یک نسخه از نرم افزار را دانلود نمایید ، سپس سوالات خود را برای ما ارسال نمایید. اکنون اگر ما سوالات شما را به نام خود وارد کنیم مشخصا در تاریخ پس از ایمیل شما این خلاف را مرتکب میشویم. بنابراین شما با دردست داشتن نسخه قبلی نرم افزار و تاریخ ایمیل ، میتوانید از ما شکایت نمایید.زیرا محتوای ایمیل قابل ویرایش نیست. البته ما تضمین میکنیم که به دلیل مسائل مادی و دوام بخشیدن به نرم افزار ، هیچگاه کسانی که برای ما سوال طراحی میکنند را تخریب نمیکنیم.سود ما در همکاری با شماست نه خیانت. تک آزمون تنها وبسایتی است که به طور تخصصی به این مهم می پردازد و هیچ گاه اعتبار خود را لکه دار نخواهد کرد


سوال: آیا همه سوالاتی که ارسال میکنیم را بدون شرط در نرم افزار وارد می نمایید؟
جواب: سوالات ابتدا بررسی میشوند و در صورتی که تکراری نباشند و از کیفیت محتوا و وزن کافی در مطالعه و آموزش بهره مند باشند، سپس در نرم افزار وارد میشوند. تمامی تصمیم گیریها برای شخص صاحب ایمیل اعلام خواهد شد.


سوال: چگونه پول به حساب من واریز میکنید؟
جواب: از طریق شماره حسابی که خودتان در ایمیل معرفی مینمایید


سوال: سوالات را از چه طریقی ارسال کنم؟
جواب: ابتدا فایل فرمت دار که ویزه نگاشت سوالات شماست را دانلود نمایید format-e-soal.docx
اکنون سوالات خود را درون آن وارد نمایید و ذخیره نموده سپس از طریق ایمیل به آدرس زیر ، ارسال نمایید new@takazmoon.com

تماس با ما

پشتیبانی ویندوز

09357710096 [windows@takazmoon.com]

به تقاضاهایی که از طریق واتساپ و وایبر و اسکایپ و پبامک دریافت شوند ، رسیدگی نمیشود

فرصت های شغلی

خرید سوال


تمام حقوق برای شرکت برنامه نویسان پیشرو فارس محفوظ است